تماس با لانر هلدینگ

آوسبیلدونگ پزشکی

مهاجرت به آلمان با آوسبیلدونگ پزشکی

صفحه اصلی > مهاجرت > آوسبیلدونگ پزشکی
فهرست عناوین
درخواست مشاوره رایگان

آوسبیلدونگ پزشکیآوسبیلدونگ پزشکی و پیراپزشکی در آلمان به علت موقعیت، جایگاه اجتماعی و درامد نسبتا بالا، بین متقاضیان بسیار پرطرفدارند و جزء پردرآمدترین رشته های اوسبیلدونگ محسوب می‌شوند. اگر شما نیز روحیه‌ی خدمت و کمک به مردم دارید، این موقعیت‌های شغلی می‌توانند برای شما مناسب باشند. کشور آلمان زیرساخت‌های باکیفیتی برای آموزیش این دوره‌ها فراهم کرده که شما در آن می‌توانید طی دوره‌های 4 ساله در آوسبیلدونگ پزشکی و پیراپزشکی به صورت تئوری و عملی درحیطه مورد علاقه خود تجربه کسب کرده و وارد بازار کار شوید.

درامد آوسبیلدونگ پزشکی و پیراپزشکی در آلمان

درامد شما بعد از تحصیل در این رشته‌ها بستگی به میزان علم و تجربه شما، رشته و محل کار و زندگی شما دارد. اما پوینت مثبت شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ این است که شما حین تحصیل حقوق دریافت می‌کنید. این حقوق می‌تواند تقریبا از 900 تا 1300 یورو باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با شرایط برخی از این رشته‌ها آشنا شوید.

آوسبیلدونگ دندانپزشکی در آلمان

آوسبیلدونگ دندانپزشکی در آلمان، بین رشته‌های آوسبیلدونگ ارائه نمی‌شود و شما برای دندانپزشک شدن در آلمان باید از طریق تحصیلی اقدام کنید. اما می‌توانید برای شرکت در آوسبیلدونگ دستیار دندانپزشک نیز اقدام کنید. این دوره سه ساله است و شما حین تحصیل حقوق خواهید گرفت. درامد شما در سال اول 750 تا 1000 یورو، در سال دوم 800 تا 1050 یورو و در سال سوم 900 تا 110 یورو خواهد بود. پس از اتمام تحصیل و وارد شدن به بازار کار، درامد شما از 220 تا 2500 یورو ماهانه متغیر خواهد بود. بعد از اتمام آوسبیلدونگ، امکان ادامه تحصیل به دندانپزشکی نیز وجود دارد.
 

آوسبیلدونگ رادیولوژی

آوسبیلدونگ رادیولوژی یکی از دوره‌های 3 ساله آوسبیلدونگ است که کارآموزان را برای تبدیل شدن به دستیاران رادیولوژی هدایت میکند. کارآموزان در این دوره‌های آموزشی هم نحوه کار با دستگاه و عملکرد آن‌ها را می‌آموزند هم مراقبت از بیماران را. شما برای ورود به این دوره‌ها نیاز به حداقل مدرک دیپلم دارید. همچنین، حین گذراندن آوسبیلدونگ رادیولوژی حقوق دریافت می‌کنید؛ حقوق شما در سال اول ماهیانه به طور ناخالص 1065 یورو، سال دوم 1125 یورو و سال سوم 1222 یورو خواهد بود.

آوسبیلدونگ فیزیوتراپی

دوره‌های آوسبیلدونگ فیزیوتراپی از پرطرفدارترین دوره‌های آوسبیلدونگ است. آوسبیلدونگ فیزیوتراپی 3 سال به طول می‌انجامد. کارآموزان در این دوره‌های آموزشی نحوه معاینه بیماران، نحوه درمان، ثبت پیشرفت در روند درمان بیماران و ... را می‌آموزند. برای شرکت در این دوره‌های آموزشی و اقدام برای گرفتن پذیرش آن از خاک ایران، باید حتما سابقه کار داشته باشید و بتوانید ثابت کنید که مهارت‌های پیش زمینه و مورد نیاز را برای شرکت در این دوره‌ها دارید. همچنین باید مدرک زبانی آلمانی حداقل B2 داشته باشید. در نظر بگیرید که به احتمال زیاد، شما باید برای شرکت در آوسبیلدونگ فیزیوتراپی هزینه پرداخت کنید. همچنین، حین تحصیل حقوق دریافت نخواهید کرد.

آوسبیلدونگ مهندسی پزشکی

آوسبیلدونگ مهندسی پزشکی درواقع همان آوسبیلدونگ تکنسین پزشکی است. این دوره 2 ساله می‌باشد. نحوه کار با دستگاه‌های پزشکی و تجهیزات آن‌ها، تعمیر کردن آن‌ها و ... را می‌آموزید. فراموش نکنید که در این دوره ها حقوقی به کاراموزان تعلق نمی‌گیرد.

آوسبیلدونگ داروسازی

آوسبیلدونگ داروسازی بین 3 تا 5 سال طول می‌کشد و در حین تحصیل، حقوق خوبی به شما داده خواهد شد. درامد شما در سال اول 1030 تا 1190 یورو، سال دوم 1077 تا 1190 یورو، سال سوم 1120 تا 1285 یورو و سال چهارم 1166 تا 1345 خواهد بود.

آوسبیلدونگ دستیار پزشک

دوره‌های آوسبیلدونگ دستیار پزشک 3 ساله هستند. شاید برایتان سوال پیش بیاید که یک دستیار پزشک دقیقا چه وظایفی دارد! پذیرش و نوبت
دادن به بیماران، آماده کردن اتاق‌ها، کمک به دکتر در روند درمان، توصیه‌های درمانی به بیماران، انجام کارهای آزمایشگاهی و انجام برخی کارهای اداری از وظایف یک دستیار پزشک هستند. همچنین، کارآموزان در این دوره‌ها حین تحصیل از حقوق برخوردار خواهند بود. درامد آن‌ها در سال اول 920 یورو، در سال دوم 995 یورو و در سال سوم 1075 یورو ماهانه خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای آوسبیلدونگ پیراپزشکی

  • حداقل مدرک دیپلم
  • اثبات سلامت جسمی و روانی
  • مدرک زبان آلمانی B1 یا B2 
  • بیمه درمانی
  • گواهی عدم سو پیشینه
علاوه بر مواردی که ذکر شد، در نظر داشته باشید که شما باید برای این شغل روحیه قوی داشته و توانایی کار در شیفت‌های طولانی را داشته باشید. همچنین باید بتوانید با بیماران ارتباط برقرار کنید؛ این مورد برای دولت آلمان بسیار مهم است.
 

بازار کار رشته‌های پیراپزشکی در آلمان

جمعیت آلمان درحال پیر شدن است و تعداد فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی کم شده. به همین علت، کشور آلمان بیشتر از هر موقع دیگری با کمبود نیروی کادر درمان مواجه شده و در تلاش است با ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز و امکانات لازم، نیروهای جوان و پرانرژی جذب کند تا بتواند کمبود نیرو در این بخش‌ها را جبران کند. از همین رو، درامد و سطح کیفیت فارغ التصیلان این رشته‌ها خوب است و شاغلان حوزه پزشکی و پیراپزشکی می‌توانند یک زندگی باکیفیت در آلمان داشته باشند.
ارسال فرم درخواست ارزیابی

سوالات متداول شما

آیا ثبت درخواست مشاوره مهاجرتی بصورت تلفنی یا آنلاین امکان پذیر است؟

بله؛ کارشناسان و مشاوران ما پاسخگوی شما هستند. کافیست با ما تماس بگیرید یا فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان با شما تماس حاصل نمایند.

چگونه مدارک را برای مهاجرت ارسال کنیم؟

مدارک شما باید ترجمه شده، در صورت نیاز لگال شده و تحویل سفارت داده شود. تمامی این خدمات در مجموعه ما -هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری- انجام خواهد شد.

برای دریافت اقامت چه مدت زمان نیاز داریم؟

به طور کلی می‌توان گفت برای گرفتن اقامت دائم آلمان باید حداقل 5 سال در این کشور اقامت داشته باشید. اما اخذ اقامت موقت آلمان (قابل تمدید و تبدیل به اقامت دائم) از طریق روش‌های تحصیلی، کاری، آوسبیلدونگ، سرمایه‌گذاری و پیوست صورت می‌گیرد که هر روش نیاز به زمان خاصی دارد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق فرم رزرو مشاوره سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

برای دریافت اقامت چه اقداماتی باید صورت بگیرد؟

برای گرفتن اقامت آلمان روش‌های متفاوتی وجود دارد: کاری، تحصیلی، آوسبیلدونگ، سرمایه‌گذاری، ازدواج و تولد فرزند.

هزینه دریافت اقامت آلمان چقدر می باشد؟

هزینه اخذ اقامت آلمان بسته به شرایط شما متفاوت است؛ درواقع کاملا بستگی به این دارد که از چه طریقی مهاجرت کرده باشید. اما به طور کلی، صرفا هزینه صدور اقامت دائم 113 یورو می‌باشد. اما در صورتی که از طریق خود اشتغالی اقدام کرده باشید این هزینه 124 یورو و اگر از نیروهای متخصص باشید 147 یورو باید بپردازید.

آیا امکان مراجعه حضوری به مجموعه وجود دارد؟!

بله؛ متقاضیان عزیز با رزرو وقت مشاوره می‌توانند به صورت حضوری به مجموعه تشریف آورده، از خدمات مشاوره تخصصی رایگان ما بهره‌مند شده و سوالات خود را بپرسند.

آوسبیلدونگ چیست؟

آوسبیلدونگ به دوره‌های کاراموزی در کشور آلمان گفته می‌شود که فرصت آموزش و کار همزمان به همراه دریافت حقوق ماهانه را برای کاراموزان میسر می‌سازد. برای اطلاعات بیشتر روی مهاجرت به آلمان از طریق آوسبیلدونگ کلیک کنید.

تمکن مالی مورد نیاز برای مهاجرت به آلمان چقدر است؟

شما برای مهاجرت به کشور آلمان، باید هزینه‌ زندگی خود به مدت یک سال را همراه خود ببرید که به این مبلغ «تمکن مالی» گفته می‌شود. شما با توجه به روش مهاجرت خود، نیاز به بودجه متفاوتی براای تاثبات تمکن مالی خود دارید. به لیست زیر توجه کنید.

  • تمکن مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی: 12324 یورو
  • تمکن مورد نیاز برای اخذ ویزای آوسبیلدونگ: معمولا بدون نیاز به تمکن مالی
  • تمکن مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری: 12324بدون نیاز به تمکن مالینظرات مهاجرینی که با ما اقامت کردند

ضمن قدردانی از انتخاب شما ، لطفا با ثبت نظر ما را در امر بهبود خدمات یاری فرمایید


فاطمه می گوید:

بسیار آموزنده بود. ممنون از شما

سامان جلالی می گوید:

یکی از بهترین ها هستن زمانی دهی و پیگیری های منظمی داشتند

رضا حسنی می گوید:

به جرات می توان گفت یکی از حرفه ای ترین مجموعه های مهاجرتی بود که من باهاشون کار کردم

محسن محمدی می گوید:

مجموعه فوق العاده عالی بود

© Copyright 2015-2023 zidex - All Rights Reserved - Develop by: zidex